Mūsų
telefonai
Darbo grafikas
I-VII: 9:00 - 18:00


Nemokamas pristatymas perkant už 70€ ir daugiau!
Kasdienė veido odos priežiūra

Tinkamai prižiūrėti veido odą svarbu bene kiekvienam žmogui. Juk tai labai stipriai nulemia mūsų išvaizdą ir bendrą savijautą, todėl šis užsiėmimas turėtų tapti kiekvieno asmens kasdienybės dalimi.

Į veido odos priežiūrą reikėtų žvelgti tartum į sportą ar sveiką mitybą – juk tai darome vardan geresnės savijautos, norėdami savimi pasirūpinti. Be to, šis užsiėmimas taip pat reikalauja nemažai disciplinos bei drausmės, ypač, jei iki šiol pernelyg nesirūpinote savo odos būkle. Tačiau nereikėtų išsigąsti – bėgant laikui įgysite įprotį tai daryti nuolatos, o tuomet kasdienė odos priežiūra taps malonia procedūra, kuria kasdien save palepinsite.

Visgi, jeigu tik dabar pradėjote domėtis tuo, kaip prižiūrėti odos būklę, greičiausiai kyla daugybė klausimų, pavyzdžiui – kaip tinkamai ja pasirūpinti? Į ką labiausiai atkreipti dėmesį? Nors informacijos aplink išties gausybė, kartais gali būti sunku joje nepasimesti. Tad, štai pagrindiniai aspektai, kuriuos turėtumėte žinoti apie odos priežiūrą.

Veido priežiūros sistema

Pradėkime nuo to, jog norint tinkamai prižiūrėti odą, labai svarbu turėti savo sistemą bei nuolat jos laikytis.

Čia ir vėl galime sugrįžti prie aukščiau paminėto sporto – juk darydami tai tik retkarčiais arba treniruodami tik vieną kūno dalį, norimo rezultato greičiausiai nepasieksite. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie odos priežiūrą.

Jeigu naudosite tik vieną kremą, tačiau neturėsite pilnos sistemos arba tai darysite ne nuolatos, Jūsų veidas tikriausiai neatrodys taip gerai, kaip to norėtumėte. Todėl atminkite, jog galite pirkti net brangiausiai kainuojančius serumus, tačiau vis tiek nesulaukti norimo rezultato, jeigu odos neprižiūrėsite reguliariai ir neturėsite tinkamos sistemos.

Tinkamas odos valymas

Vienas iš esminių veido priežiūros faktorių yra būtent tinkamas odos valymas. Tai daryti reikėtų kiekvieną dieną – tiek vos atsikėlus, tiek prieš einant miegoti.

Visgi, esminis klausimas greičiausiai yra toks: kokias gi priemones reikėtų įsigyti? Nors rinkoje gausu skirtingų prekių, tinkamam odos valymui svarbiausi būtent šie produktai:

  • Veido prausiklis. Jį turėtumėte naudoti tiek ryte, tiek vakare. Ši priemonė yra labai svarbi, norint nuplauti prakaitą, makiažo priemones bei įvairius nešvarumus, kurių prisikaupia per visą dieną.
  • Makiažo valiklis. Rinkitės natūralų valiklį, neturintį kenksmingų ingredientų.
  • Veido tonikas. Tai itin svarbi odos priežiūros priemonė, kadangi būtent šis produktas pašalina kosmetikos likučius, taip pat padidina tolimesnių naudojamų priemonių skvarbą. Siekiant geriausio rezultato, toniką svarbu naudoti ryte ir vakare.
  • Dieninis arba naktinis veido kremas. Rinkitės tokį, kuris tiktų Jūsų odos tipui bei turimai problematikai. Bet kokiu atveju, tai viena iš svarbiausių odos priežiūros rutinos dalių, todėl jokiu būdu jos nepraleiskite.
  • Paakių kremas. Šį taipogi reikėtų naudoti tiek ryte, tiek prieš miegą. Nepamirškite, jog būtent ši veido zona yra pati ploniausia, todėl ja rūpintis reikėtų išties atsakingai. Tinkamas bei kokybiškas paakių kremas pagelbės ją sudrėkinti, apsaugoti ar net regeneruoti.
  • Papildomos odos priežiūros priemonės. Nors aukščiau išvardinti produktai yra patys svarbiausi, nepamirškite į savo priežiūros rutiną įtraukti ir tokias priemones kaip veido kaukės, lakštinės veido kaukės, veido serumaiampulės veido odai bei kitas. Tai pagelbės pasiekti geresnį efektą bei papildomai maitinti ar drėkinti veido odą.

Atminkite, jog tik tinkamai prižiūrint odą, galėsite džiaugtis lygiai pasidengiančiu makiažu bei spindinčiu ir švytinčiu veidu, kurį girtų net aplinkiniai. Tad, neužmirškite įsigyti visų reikalingų priemonių bei reguliariai prižiūrėti savo odą – mylėkite bei rūpinkitės ja kasdien – tiek ryte, tiek prieš einant miegoti.   

Comments

Write Comment