Mūsų
telefonai
Darbo grafikas
I-VII: 9:00 - 18:00


Nemokamas pristatymas perkant už 70€ ir daugiau!
Tinkama silpnų plaukų priežiūra

Gražūs bei žvilgantys plaukai – tai kiekvienos moters svajonė. Visgi, kartais šis noras nepavirsta į realybę, o plaukai tampa silpnais, ima slinkti ar skilinėti. Šiuos nemalonius procesus gali sukelti daugybė skirtingų priežasčių, pavyzdžiui, hormoniniai pokyčiai, didelis stresas, prasta mityba, netinkama priežiūra.

Nors plaukų slinkimas yra normalus kasdienis reiškinys, turėtumėte sunerimti, jeigu ima atrodyti, jog šių netenkate gerokai daugiau, nei norėtumėte. Visgi, šiuos nemalonius gyvenimo pokyčius sutvarkyti tikrai įmanoma.

Greičiausiai tai nebus paprasta, o rezultato nereikėtų tikėtis pernelyg greitai, kadangi plaukams prireiks laiko ir vėl sustiprėti. Turėtumėte atkreipti dėmesį į tris pagrindinius aspektus: tinkamą šios kūno dalies priežiūrą, pilnavertę mitybą bei organizmo aprūpinimą visais jam reikalingais vitaminais.

Plaukų priežiūros ypatumai

Jeigu turite išties silpnus, nuolat slenkančius plaukus, tinkama jų priežiūra yra vienas iš svarbiausių aspektų, siekiant pagerinti situaciją.

Pradėkime nuo to, jog turėtumėte vengti įvairių šukuosenos formavimo priemonių ir nekankinti plaukų papildomu karščiu, kadangi taip tik dar labiau juos sugadinsite. Taipogi, papildomas priežiūros priemones reikėtų naudoti tik retkarčiais, mat itin svarbu nualintų plaukų pernelyg neapkrauti.

Dėl šios priežasties, naudokite tik kokybiškas plaukų priežiūros priemones silpniems plaukamsšampūną bei kondicionierių. Pirkite maitinančias, plaukų augimą skatinančias priemones, tačiau atkreipkite dėmesį, jog šios būtų išties kokybiškos, savo sudėtyje neturėtų silikonų, parabenų ar kitų neigiamai organizmą veikiančių medžiagų.

Jeigu norite išties atstatyti savo plaukus bei vėl jais džiaugtis – investuokite į šiek tiek brangesnes priemones, kurios turės puikią sudėtį.

Pilnavertės mitybos svarba

Visgi, tinkama plaukų priežiūra yra tik vienas iš būdų, padėsiantis juos atstatyti.

Kitas aspektas, kuriam turėtumėte skirti savo dėmesį yra pilnavertė mityba.

Šiai kūno daliai, kaip ir visoms kitoms, svarbu gauti reikiamų medžiagų. Į savo racioną turėtumėte įtraukti riešutus, bananus, apelsinus, pieną, špinatus, brokolius, pilno grūdo kruopas. Jeigu nesate vegetaras, svarbu, jog vartotumėte kiaulienos bei jautienos. Visi šie produktai papildys vitaminų A, B, C ir E atsargas, o šie yra itin svarbūs gerai plaukų būklei palaikyti.

Tačiau nereikėtų pamiršti ir įvairių mikroelementų: silicio, omega 3 rūgščių, geležies, seleno, cinko bei kalcio.

Tam, jog su maistu gautumėte visas šias medžiagas, į savo racioną reikėtų įtraukti kuo daugiau skirtingų vaisių bei daržovių, pieno produktų, žuvies, mėsos, riešutų.

Visgi, jeigu dėl tam tikrų priežasčių nevalgote kurios nors produktų grupės, galite įsigyti papildų, kurie pagelbės organizme palaikyti reikalingas atsargas.

Papildomos pagalbinės priemonės

Nors pilnavertė mityba bei tinkama plaukų priežiūra yra bene svarbiausi šios problemos gelbėtojai, rinkoje gausu kitų priemonių, kurios gali prisidėti prie situacijos gerinimo.

Svarbu paminėti, jog reikėtų ne tik tinkamai maitintis, tačiau ir reguliariai sportuoti, mat nuolatinė mankšta pagelbės suaktyvinti kraujotaką, o būtent tai paskatins plaukų augimą.

Be to, nereikėtų pamiršti klasikinės pagalbos priemonės – galvos masažo. Šis metodas taip pat pagelbėja aktyvinti kraujotaką, padeda atsipalaiduoti ir sumažinti stresą, kas taipogi gali turėti įtakos plaukų slinkimui. Masažą galite atlikti patys, ar paprašyti artimųjų pagalbos. Šios procedūros metu patartina naudoti maitinančias kaukes arba aliejus, kurie prisidės prie plaukų stiprinimo proceso.

Dar vienas pagelbėti galintis metodas – tai galvos odos šveitimas, kurio metu skatinamas plaukų augimas. Šią procedūrą galima atlikti ir namuose, naudojant kokybiškus galvos odos šveitiklius.

Bet kokiu atveju, svarbu, jog pasirinktus metodus taikytumėte reguliariai ir pakeistumėte savo gyvenimo būdą. Tinkama plaukų priežiūra, pilnavertė mityba ir kasdienė mankšta – tai Jūsų kelias gražesnių plaukų link.

Comments

Write Comment