Mūsų
telefonai
Darbo grafikas
I-VII: 9:00 - 18:00


Nemokamas pristatymas perkant už 70€ ir daugiau!
Plaukų šampūnas. Kaip išsirinkti sau tinkantį?

Plaukų šampūnas. Kaip išsirinkti sau tinkantį?

Į tinkamą plaukų priežiūrą įeina daugybė skirtingų komponentų. Tam svarbi subalansuota mityba, organizmo aprūpinimas šiam reikalingais vitaminais, taip pat ir naudojamos priežiūros priemonės. Geras plaukų šampūnas yra vienas iš svarbiausių aspektų, norint tinkamai puoselėti šią kūno dalį. Visgi, pastarojo pasirinkimas kiekvienam žmogui gali būti be galo skirtingas. Tai stipriai lemia esamas plaukų tipas, dabartinė jų būklė, taip pat ir kiti papildomi ypatumai. Dėl šios priežasties, kiekvienam asmeniui vertėtų pasidomėti jam tinkamo šampūno pasirinkimu. Juk žvilgantys plaukai tikriausiai yra daugelio žmonių siekiamybė. Tad, į ką reikėtų atkreipti dėmesį naršant parduotuvių lentynas?

Plaukų tipas ir jo svarba

Kai kurių asmenų galvos oda yra linkusi riebaluotis, o štai kitų – stipriai sausėti. Prieš renkantis bet kokią plaukų priežiūros priemonę, vertėtų atkreipti dėmesį į jų tipą. Tokiu būdu žinosite, ko reikia būtent Jūsų kūnui bei dar labiau nepakenksite galvos odai. Sausi plaukai dažniausiai prašo įvairių kondicionuojančių medžiagų. Taigi, besirinkdami šampūną sausiems plaukams, atkreipkite dėmesį į pastarąjį aspektą bei prisidėkite prie galvos odos drėkinimo. Sausų plaukų būklę gali atspindėti stiprus plaukų šakojimasis bei lūžinėjimas, todėl stebėkite labiausiai pasireiškiančias problemas. Riebūs plaukai neretai vargina šio plaukų tipo savininkus dėl dažnesnio poreikio juos plauti. Tokiu atveju, vertėtų pasirinkti šampūną, skirtą riebiems plaukams, kuris pagelbėtų reguliuoti riebalų išsiskyrimą galvos odoje. Normalūs plaukai sukelia mažiausiai rūpesčių, kadangi specialios priežiūros šiam plaukų tipui nereikia. Tad, renkantis šampūną normaliems plaukams, galite sau leisti kur kas didesnę įvairovę, nei kitų dviejų tipų savininkai. Bet kokiu atveju, atminkite, jog tinkama plaukų priežiūros priemonė turėtų pagelbėti esamai Jūsų galvos odos būklei. Kita vertus, bėgant laikui, ši gali pasikeisti – todėl nuolat stebėkite padėtį bei pamėginkite prisitaikyti.

Šampūno sudėtis ir jos ypatumai

Prastesnę plaukų būklę lemia daugybė skirtingų komponentų. Tai gali būti nepakankamai subalansuota mityba, vitaminų trūkumas, o kartais dar labiau kenkia ir pasirinktos plaukų priežiūros priemonės. Nualinti plaukai lėčiau auga, skilinėja, ima slinkti ir tampa visai nebepanašūs į tuos, kuriuos stebime įvairiose reklamose. Dėl šios priežasties, renkantis tinkamą šampūną, itin svarbu atkreipti dėmesį į jo sudėtį. Silpniems ir slenkantiems plaukams pasirinkta plaukų priežiūros priemonė turėtų būti be sulfatų, mat ši medžiaga gali nemenkai suerzinti galvos odą, ją išsausinti bei paskatinti plaukus dar labiau slinkti. Priemonės sudėtyje pastebėjus konservantus, taipogi vertėtų šią palikti lentynoje bei ieškoti kito varianto. Ypatingai atsargiems vertėtų būti stipriai pažeistiems plaukams – tokiu atveju, renkantis šampūną, reikėtų ieškoti kuo įmanoma natūralesnio produkto. 

T-LAB Professional savo produkcijoje puikiai derina gražų dizainą ir unikalų natūralų kompleksą, kurio pagrindą sudaro taurieji aliejai, mineralai ir natūralūs ekstraktai. T-LAB Professional produktuose 99 procentai ingredientų yra natūralios kilmės. Prekės ženklas aktyviai tiekia visame pasaulyje naujus ir novatoriškus ingredientus, skirtus aukštos kokybės produktams, pagrįstiems tikra technologine pažanga ir tyrimais.

 

T-LAB Professional Royal Detox linija - tinka pavargusiems, slenkantiems, riebiems ir ploniems plaukams; T-LAB Professional Sapphire Energy linija - puikiai tinka ilgiems, pavargusiems plaukams, kuriems trūksta energijos; T-LAB Professional Natural Lifting linija - skirta retiems, ploniems ir visų tipų plaukams, kuriems reikia apimties ir energijos; T-LAB Professional Coco Therapy linija - skirta visų tipų plaukams, o ypač – sausiems, pažeistiems plaukams, jų drėkinimui, galvos odos būklės gerinimui ar plaukų slinkimo prevencijai; T-LAB Professional Aura Oil linija - tai plaukų ir galvos odos prabangus maitinimas ir organiška gerovė, skirta sausiems, pažeistiems plaukams, jų glotnumui ir švelnumui; T-LAB Professional Colour Protect linija - puikiai tinka streso paveiktiems, silpniems, dažais apdorotiems, chemiškai ar mechaniškai pažeistiems plaukams; T-LAB Professional Organic Shape linija - skirta visų tipų plaukams, puikiai tinka sausiems, lūžinėjantiems, garbanotiems ar šiurkštiems plaukams; T-LAB Professional Blond Ambition linija - puikiai tinka šviesiems, balintiems, ombre, balayage ir sruogelėmis dažytiems plaukams. 

Papildomi šampūno pasirinkimo akcentai

Nors renkantis tinkamą plaukų šampūną, svarbiausiais akcentais patampa esamas galvos odos tipas bei produkto sudėtis, kiekvieno žmogaus kūnas yra be galo skirtingas. Dėl šios priežasties, dėmesį vertėtų atkreipti ir į papildomus ypatumus. Pirmiausiai, reikėtų paminėti, jog nemažos dalies asmenų plaukų galiukai yra linkę šakotis. Turintiems šią problemą, itin svarbus pakankamas galvos odos drėkinimas. Žinoma, čia gali pagelbėti ir tam tikros papildomos priemonės, tačiau prioritetą visuomet skirkite kokybiškam šampūnui. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie produktai yra sukurti konkrečiai problemai spręsti. Tarkime, rinkoje galite rasti ploniems plaukams skirtų šampūnų, kurie pagelbės padidinti šių apimtį. Itin svarbu galvos odą prižiūrėti ir po įvairių dažymų tam, jog ši spėtų atsigauti. Tokiu atveju, puikiai pagelbės specialūs šampūnai dažytiems plaukams.

Gražūs plaukai tikriausiai yra visų žmonių svajonė, visai nesvarbu – moteris tai ar vyras. Kiekvienas trokštame atrodyti kuo įmanoma geriau, todėl reikia nepamiršti prižiūrėti įvairių savo kūno dalių. Visgi, sveiki plaukai daugeliui žmonių yra prioritetas. Tačiau atminkite, kad šiam tikslui pasiekti taip pat svarbi subalansuota mityba bei tinkamas gyvenimo būdas.

Comments

Write Comment